15ŠKF Sereď10012:1002-30
16AFC Nové Mesto nad Váhom10010:1001-30

Hlavní partneri:

...

Zostava 2. kola:   Jakub Marek - Samuel Hesko, Filip Fodrán, Peter Macek, Filip Gregorovič, Lukas Gešvandtner, Daniel Gregorička, Jakub Hátrik, Marek Gábor, Samuel Franko, Adam Rolinec

Ján Stachura, tréner: Veľmi ťažko je mi hodnotiť zápas po tom, čo sa opäť a opakovane udialo v Komárne. Hodnotenie by som rozdelili do dvoch rovín. Z futbalového hľadiska má Komárno veľmi dobré družstvo. Naši chlapci odohrali nadštandartný prvý polčas, po ktorom sme viedli 1:0, avšak v prípade využitia našich stopercentných  šancí mohlo byť minimálne 3:0 a bolo by po zápase. Druhý polčas nás súper prevalcoval a tak sme zápas stratili v pomere 3:1. Ukázalo sa, že najmä mladší chlapci budú musieť veľmi pridať, aby boli konkurencieschopní, čo sa im verím podarí. Z ľudského hľadiska patril dvojzápas v Komárne k absolútnemu morálnemu suterénu. Všetci vedia aké je v Komárne nepriateľské prostredie, ale vulgarizmy zo strany rozhodcu, súperových trénerov, usporiadateľov, divákov je niečo, na čo si slušný človek naozaj nedokáže zvyknúť. Rozhodcovia predviedli absolútne morálne dno s úsmevom na tvári. Proti takémuto súperovi sa naozaj hrať nedá a je na pováženie, čo vlastne takéto družstvo v súťaži robí, pretože toto so športovaním mládeže nemá nič spoločné... Nehovoriac o tom, že družstvo Komárna v minulej sezóne obišlo pravidlá a nasadilo protiprávne dvoch hráčov do celej polovice súťaže, za čo by už iní boli dávno zo súťaže vylúčení... Najviac mi je ľúto najmä našich starších žiakov, ktorý si teror zo strany rozhodcu a všetkých ľudí v Komárne odniesli najviac. Verím však, že aj takáto negatívna skúsenosť chlapcov zocelí minimálne v tom, že v nich ešte viac posilní zmysel pre spravodlivosť a tie správne morálne hodnoty.

Výsledky zápasov 2018 / 2019

1. kolo

Piešťany - Partizánske  2:2 (0:1)

Góly: 49. Filip Gregorovič, 59. Filip Fodrán - 11. Matej Valach, 35. Jakub Čangel